У мерії Харкова розповіли про стан двійнят, батьки яких загинули у ДТП на кільцевій
3-річного хлопчика, батьки якого загинули у ДТП на Харківській кільцевій, планують перевести з лікарні невідкладної меддопомоги до травматологічного відділення лікарні №17. Про це повідомила заступниця мера Світлана Горбунова-Рубан. І нагадала, що в цьому ж медзакладі — також у травматології — на хлопчика очікує його 3-трирічна сестра. Незабаром, зазначила Горбунова-Рубан, вирішуватимуть питання щодо опікунства. Попередньо, це буде тітка дітей — сестра їхньої загиблої матері. ДТП сталася 12 січня неподалік Черкаської Лозової — зіштовхнулися КІА та таксі Toyota. В останньому авто були двійнята та їхні батьки. Діти залишилися сиротами. Дівчинка отримала переломи обох стегон, а хлопчик — переломи основи черепа та стегна, а також забій мозку.





