Привітав друга: розшукали харків’янина, який запустив салют під час тривоги
Поліцейські розшукали чоловіка, який запустив феєрверк під час повітряної тривоги в центрі Харкова.
Про це повідомили в ГУ Нацполіції в Харківській області.
«Учора відзначали день народження. Людині хотів зробити приємне. Не подумав про наслідки», – розповів порушник.
Чоловік вибачився перед харків’янами. Він також повідомив, що піротехніку купив два роки тому, увесь час зберігав феєрверк на балконі.
«Мешканцям хочу сказати, що дуже каюсь у своєму вчинку», – додав харків’янин.
За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (хуліганство) ККУ.





