Ошукали громадян ЄС на 800 тисяч євро. Кібершахрай орудував у Харкові
Кіберполіцейські в Харкові провели обшук у 45-річного власника одного з криптогаманців транснаціонального угруповання шахраїв, які викрадали банківські дані іноземців із понад 300 популярних торгових інтернет-майданчиків. Загальні збитки становлять майже 800 тисяч євро.
Щоб викрадати платіжні дані громадян ЄС, зловмисники використовували спеціальний програмний код, пише ГУ Нацполіції у Харківській області.
Кіберполіцейські та слідчі розшукали власника криптогаманця. Він, за інформацією правоохоронців Франції, використовувався для легалізації прибутків, отриманих членами угруповання. У харків’янина вилучили комп’ютерну техніку та мобільний телефон.
Розслідуванням кримінального провадження займаються французькі правоохоронці.





