Синєгубов провів пані посла США центром Харкова: навіщо приїжджала Брінк
Начальник ХОВА Олег Синєгубов зустрівся із пані послом США в Україні Бріджит Брінк. Вони обговорювали оперативну ситуацію на Харківщині та подальшу співпрацю.
Про це Синєгубов повідомив у своєму телеграм-каналі й зазначив, що з початку повномасштабної війни Сполучені Штати виділили Україні на підтримку різних галузей, серед яких гуманітарка, енергетика та відновлення, понад 65,9 мільярда доларів.
Відео: ХОВА
Начальник ХОВА нагадав, що Харківщина отримала масштабну підтримку від фонду Говарда Баффета. Зокрема генератори для критичної інфраструктури. Триває будівництво фабрики-кухні у Лозівському районі, а команда поїзда-кухні забезпечує гарячими обідами мешканців області та переселенців уже понад рік.

«Харківська область посилює партнерство зі США. Ми уклали унікальний меморандум про співпрацю зі штатом Огайо, що передбачає розвиток медицини, освіти, сільського господарства, технологій тощо. Системно розширюємо цю співпрацю. Сполучені Штати завжди були нашим стратегічним партнером, і ми повністю віддані подальшому зміцненню цього партнерства на шляху до справедливого миру!» – додав Синєгубов.

Нагадаємо, 2 квітня мер Харкова Ігор Терехов зустрівся з мером американського Далласа Еріком Джонсоном та виступив перед депутатами місцевої міської ради.




