Комунальники розібрали захисні конструкції «Семи чудес Харкова»: навіщо 📷
Працівники СКП «Харківзеленбуд» наводять лад на площі Архітекторів, повідомили у міськраді.
«Вони розібрали захисні конструкції скульптур «Сім чудес Харкова», щоб очистити фігури від пилу та бруду. Крім того, комунальники миють скляні поверхні», – розповіли у мерії.



Зазначимо, минулого тижня Зеленбудівці повідомили про роботи, які проводять у Харкові, а також опублікували фотозвіт. Зазначалось, що комунальники працюють в парках та скверах по всьому місту. Зокрема, висаджували квітники, дбали за газонами та наводили лад в місцях відпочинку.





