Відновлення в Харкові: на Північній Салтівці утеплюють будинок (фото)
Харківська мерія показала, як просувається відновлення багатоповерхівки на вулиці Наталії Ужвій.
Будинок серйозно постраждав від російських обстрілів в перший рік повномасштабного вторгнення.
“Зараз фахівці утеплюють фасад і стіни в місцях загального користування. Як повідомили в Департаменті з благоустрою, відбудови та реконструкції, загалом планується утеплити та пофарбувати близько 5000 кв. м фасаду. Також утеплять технічний поверх і підвальне приміщення, що підвищить енергоефективність будівлі“, – поінформувала пресслужба Харківської міськради.

Також у будинку планують замінити всі інженерні мережі, встановити нові вікна, відремонтувати вхідні групи та під’їзди. Коли дощі закінчаться, перейдуть до ремонту даху.
Читайте також: Близько 12 тисяч будівель були пошкоджені в Харкові з початку війни – Терехов 📹









