• Ср 22.10.2025
  • Харків  +7°С
  • USD 41.74
  • EUR 48.47

За добу ЗСУ відбили 22 атаки РФ – дані Генштабу на 08:00

Україна   
За добу ЗСУ відбили 22 атаки РФ – дані Генштабу на 08:00

Вранці 22 жовтня Генштаб ЗСУ поінформував, де намагалися прорватися росіяни на Харківщині.

Так, на Південно-Слобожанському напрямку було 13 атак окупантів у районі Вовчанська.

На Куп’янському – ворог штурмував позиції СОУ дев’ять разів біля Степової Новоселівки, Піщаного, Зеленого Гаю, Нової Кругляківки, Петропавлівки та Курилівки.

Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 167 бойових зіткнень. За уточненою інформацією, вчора противник завдав двох ракетних та 63 авіаційних ударів, застосувавши шість ракет та скинувши 148 керованих авіаційних бомб. Крім цього, здійснив 4110 обстрілів, зокрема 89 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 4488 дронів-камікадзе“, – уточнили у ГШ.

Втрати ЗС РФ такі:

Читайте також: ISW: ворог заявив про «перемоги» на двох напрямках Харківщини – чи це так

Автор: Ніколь Костенко-Лагутіна
Популярно


  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «За добу ЗСУ відбили 22 атаки РФ – дані Генштабу на 08:00», то перегляньте більше у розділі Україна на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 22 Жовтня 2025 в 08:11;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Ніколь Костенко-Лагутіна у цій статті розкриває тему новин про те, що "Вранці 22 жовтня Генштаб ЗСУ поінформував, де намагалися прорватися росіяни на Харківщині.".