Live

«На відео собаки рвуть живих лисиць»: на блогера з Харкова завели справу

Суспільство   
«На відео собаки рвуть живих лисиць»: на блогера з Харкова завели справу Скриншот

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за заявою представників Асоціації зоозахисних організацій України щодо можливого жорстокого поводження з тваринами.

Напередодні керівниця Асоціації зоозахисних організацій України Марина Суркова на своїй Facebook-сторінці повідомила, що 19 лютого АЗОУ написала заяву до ГУ Нацполіції у Харківській області на харків’янина Олександра Сльоту у зв’язку з його публікаціями у Facebook та на власному YouTube-каналі «Охота с ягдтерьером».

“Катує тварин, знімає це на камеру і заробляє на цьому гроші. І робить це роками. Олександр Сльота з Харкова. На відео показано, як собаки рвуть живих лисиць у сітках-ловушках, у клітках, у штучних норах, звідки тварина не може втекти. Ця істота запускає своїх ягдтер’єрів в нори до лисиць, свідомо наражаючи на небезпеку життя своїх “улюбленців” і постійно змушуючи тварин отримувати травми (тілесні ушкодження). І він це знімає. І викладає. І збирає донати”, – написала про причини звернення до поліції Суркова.

Також вона додала, що в YouTube-каналі Сльоти є посилання на групи в соціальних мережах «ВКонтакте» та «Одноклассники», які заборонені в Україні.

У ГУ Нацполіції в Харківській області повідомили, що за зверненням представників Асоціації зоозахисних організацій України відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) ККУ.

“Зоозахисники повідомили про непоодинокі факти жорстокого поводження з тваринами. За інформацією представників Асоціації зоозахисних організацій України, під час моніторингу соціальних мереж, зокрема Facebook та YouTube-каналів, було виявлено численні випадки поводження з тваринами з особливою жорстокістю, що могло призвести до їхньої загибелі”, – йдеться в публікації.

Слідчі встановлюють особу порушника.

Читайте також: «Ймовірно, його били»: виснаженого собаку врятували комунальники в Харкові

Автор: Олена Нагорна
Популярно


  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , а також Google Новини,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: ««На відео собаки рвуть живих лисиць»: на блогера з Харкова завели справу», то перегляньте більше у розділі Суспільство на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 23 Лютого 2026 в 18:30;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Олена Нагорна у цій статті розкриває тему новин про те, що "Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за заявою представників Асоціації зоозахисних організацій України щодо можливого жорстокого поводження з тваринами.".