Live

Загрози наземного наступу РФ у бік Харкова оцінив голова прикордонної громади

Оригінально   
Загрози наземного наступу РФ у бік Харкова оцінив голова прикордонної громади

Загрози наземного наступу російських військ у напрямку Харкова з боку Дергачівської громади наразі немає, сказав у коментарі МГ “Об’єктив” начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко.

“Про наступальні дії зовсім ніякої не ведеться зараз розмови, тому що наші військові надійно тримають наш державний кордон. Усі спроби ворога знищуються. Якихось накопичувань ударних угруповань для того, щоб розпочати наземний контрнаступ на нашу громаду, не спостерігається”, – зазначив Задоренко.

Він пояснив, що малими групами супротивник намагається пробивати українську оборону, щоб створювати відеосюжети для російської аудиторії про нібито “нові досягнення” на Харківщині.

“Вони заходять буквально на 10-15 хвилин, після чого знищуються Збройними силами України. Для харків’ян, для дергачівців сьогодні загрози наземного наступу з боку Дергачівської громади немає”, – резюмував голова МВА.

Читайте також: РФ покращує технічні можливості FPV-дронів – голова громади під Харковом

Автор: Олена Нагорна
Популярно


  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • приєднуйтесь до нас у соцмережах: Facebook , Instagram , Viber , Threads , Google News,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «Загрози наземного наступу РФ у бік Харкова оцінив голова прикордонної громади», то перегляньте більше у розділі Оригінально на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 2 Квітня 2026 в 17:15;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Олена Нагорна у цій статті розкриває тему новин про те, що "Загрози наземного наступу російських військ у напрямку Харкова з боку Дергачівської громади наразі немає, сказав начальник Дергачівської МВА Вячеслав Задоренко.".