• Суббота 19.09.2020
  • Харьков +10°С
  • USD 28.11
  • EUR 33.17

«Нафтогаз» представив нові тарифи для бізнесу та населення

Экономика    417
«Нафтогаз» представив нові тарифи для бізнесу та населення

Відразу три нові тарифи розробили у компанії «Нафтогаз» на сезон 2020-2021 року. Є тарифи для побутових споживачів та для постачальників газу. 

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Три тарифи — це «Річний», «Місячний» або «Квартальний». Два з них призначено для побутових споживачів — «Місячний» і «Річний»:

  1. За умовами «Місячного» тарифу вартість газу буде змінюватися і залежатиме це від того, яким буде коливання вартості на ринку. Сплачувати за спожитий газ потрібно буде у наступному місяці, після поставки газу.
  2. За умовами «Річного тарифу» вартість має бути зафіксованою. Це відбуватиметься під час підписання договору. Далі все буде так: споживач сплачуватиме обрану суму кожного місяця, а у разі використання меншої кількості газу наприкінці року буде зроблено перерахунок, а гроші будуть повернуті на рахунок споживача.

Починаючи з вересня 2020 року з’явиться й тариф «Квартальний», який розроблено для бізнесу. У «Нафтогазі» кажуть, що цей тариф буде доступний вже у четвертому кварталі поточного року, також він працюватиме у першому кварталі 2021 року, у рамках купівлі лотів до 150 тис. куб. під час торгів на Українській енергетичній біржі (УЕБ). Вартість газу буде фіксованою, момент фіксації припадатиме на укладання біржової угоди. Надалі вартість буде незмінною впродовж всього кварталу.

Тариф «Місячний» також буде доступний для бізнес-пропозицій.  Купівля лотів до 50 тис. куб. м на УЕБ буде можливою із фіксованою вартістю протягом місяця. Натомість замовити газ у рамках тарифу «Місячний» можна буде не тільки разом із поставкою у поточному місяці, але також на місяць і на два місяці вперед.

Раніше повідомлялося, чи очікувати на дешеву іпотеку в Україні.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

 

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.