• Воскресенье 12.07.2020
  • Харьков +30°С
  • USD 26.93
  • EUR 30.54

Приклад Таллінна: як позбутися загазованості міського повітря

Мир    987
Приклад Таллінна: як позбутися загазованості міського повітря

До 2035 року весь громадський транспорт Таллінну буде виключно електричним. Містом курсуватимуть автобуси з електромоторами і трамваї. Саме до цього часу строк експлуатації тролейбусів добіжить кінця.

Місцева влада взяла за мету підвищити екологічність  громадського транспорту. До 2025 року відмовляться від дизельного палива. Нині укладено угоду про закупівля 350 автобусів із газовими двигунами. Перша сотня нових автобусів вийде на лінії цьогоріч. Однак це лише перехідний етап на шляху до переходу на лише електричний транспорт.

Наявні тролейбуси вирішено використовувати до закінчення терміну експлуатації. “Оскільки тролейбусний парк сучасний, наявна інфраструктура і рухомий склад без сумніву забезпечать обслуговування тролейбусних маршрутів в найближчі роки. Згідно з положенням на кінець 2019 року, середній вік тролейбусів становив 13,2 року”, – сказав віце-мер Таллінна Андрій Новіков.

Нові тролейбуси місто закуповувати не буде. Хоча вони також є екологічним видом транспорту, автобуси з електроприводом мають більше переваг. “Електроавтобус поєднує кращі характеристики тролейбуса і звичайного автобуса”, – сказали в TLT, зазначивши, що до теперішнього часу 5% всіх нових автобусів в Європі вже мають електричний привід.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.