• Вторник 07.04.2020
  • Харьков +3.87°С
  • USD 27.24
  • EUR 29.38

Українській фехтувальниці присвятили ляльку Барбі

Мир    1011
Українській фехтувальниці присвятили ляльку Барбі

Компанія “Mattel”, котра є виробником ляльок Барбі, зробила ляльку-копію з української фехтувальниці і олімпійської чемпіонки Ольги Харлан.

Ляльку одягли в фехтувальний костюм з прапором України та дали їй в руки шаблю, а самій Харлан під час фотозйомки прикріпили нашивку Barbie до плеча. Таким чином, українська фехтувальниця стала першою українкою, якій присвятили ляльку Барбі.

Як повідомляється на сайті компанії “Mattel” , до своєї 60-ї річниці відомий бренд вирішив створити серію ляльок MoreRoleModels, взявши за зразок відомих жінок. Презентацію приурочено до Міжнародного дня жінок 8 березня. Мета – вшанувати видатних спортсменок-красунь та  надихнути до звершень якомога більше дітей, котрі гратимуться ними.

На сайті сказано: “Барбі прагне висвітлити розширення можливостей моделей як прикладів для наслідування. Це моделі з минулого і сучасниці, ними ми намагаємось надихнути більше дівчаток. Як ключова частина нашої постійної глобальної ініціативи, проект Dream Gap, ми знайомимо дівчат з жіночими історіями з усіх сфер життя, щоб показати їм, що вони можуть бути будь-якими. MoreRoleModels”

З усього розмаїття видатних жінок світу, виробники ляльки Барбі за усі 60 років існування компанії “Mattel” визнали гідними бути моделлю лише 41 красуню, котра поєднала розум, красу та значні особисті досягнення.  Серед них – Ольга Харлан, українська фехтувальниця на шаблях.

Вона завоювала бронзову медаль на літніх Олімпійських іграх у 2012 та 2016 роках. З рахунком 15-10, Ольга обіграла французьку конкурентку Манон Брюне у 2016-му. Чотириразова чемпіонка світу та п’ятикратна чемпіонка Європи, 29-річна Ольга також була визнана спортсменкою року у Україні у 2009-му.

Ольга Харлан займається фехтуванням від 10 років. Основною її метою є здобуття золотої медалі на Олімпійських іграх 2020 року в Токіо.

Читайте також: Харківські фахівці розповіли, як жінкам контролювати агресію та надмірну емоційність (відео)

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.