• Вторник 07.04.2020
  • Харьков +3.87°С
  • USD 27.24
  • EUR 29.38

Проста захисна маска – власноруч (відео)

Мир    8114
Проста захисна маска – власноруч (відео)

В аптеках бракує захисних масок? Не привід панікувати! Народні умільці вже навчилися виготовляти їх власноруч і всіх навчають. Запросто!

В мережі Інтернет з’явилося оригінальне відео, як лише за декілька хвилин можна зробити ефективну захисну маску для обличчя – вашого розміру.

Її непотрібно зшивати. Все що вам знадобиться – великий “чоловічій” носовичок, або жіночій шарфик. Підійде будь-який шматок несинтетичної тканини – льняної, бавовняної. І до тканини – два зшиті шматочки шевської гумки.

Перегляньте це відео і ви легко робите так само.

Таку маску можна прати, дезинфікувати і – головне! – прасувати. Останнє – гарантовано знищить вірус на вашому “захисному комплекті”. І не треба витрачати великих грошей на медичний засіб, котрого зараз бракує в аптечних мережах.

Автор відео пише: “Покажіть своїм близьким і літнім людям, що вони повинні захищати себе. Зараз весна. Багато алергенів і мікробів. Хихотіння і насмішки на публіці не піднімуть нікому настрій. Літні люди не знають, де дістати ці гаджети. Допоможіть вітчизняному виробництву. Не забувайте прати її кожен день / вечір, принаймні, при 90градусах або кип’ятити. І прасувати”.

Ознайомтеся із простим рецептом засобу для дезінфекції рук.

 

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.