• Вторник 02.06.2020
  • Харьков +17°С
  • USD 26.82
  • EUR 29.8

“Театр на Жуках” відкриває доступ для перегляду вистави

Культура    2731
“Театр на Жуках” відкриває доступ для перегляду вистави

Харківські театри надають можливість на час карантину переглядати відеозаписи власних вистав. До ініціативи долучився культовий “Театр на Жуках”.

Цього разу керівництво театру виклало у вільний доступ запис вистави “Єхай?!” за однойменною п’єсою Ніни Садур.

“Дорогі друзі, ми, звичайно ж, на карантині. Готували на початок квітня прем’єру, але тепер уже зрозуміло, що всі плани зсуваються на невизначений термін. Але! Ми вирішили використати цей час, щоб розібрати архіви, і в ці дні збираємося порадувати вас декількома записами наших вистав. Здається, ми робимо це першими серед харківських театрів. Отже, сьогодні – запис однієї з наших найпопулярніших свого часу постановок – “Єхай ?!” за п’єсою Ніни Садур. Знаємо, що багато хто зрадіє, бо у вистави було чимало шанувальників.”

Дія вистави відбувається взимку пізнього вечора на залізничній колії. Оддалік села, вогні якого блищать у темряві, самотній чоловік збирається померти під колесами потяга, наближення якого вже чути.

Постановниця вистави Ольга Тернова написала:

 

“Епіграфом до вистави стали слова персонажа Снаута з кінофільму Андрія Тарковського «Соляріс»: «Ми не знаємо, що робити з іншими світами. Нам не потрібно інших світів. Людині потрібна людина … »  Постановка випущена в 2008 році, відзначена дипломами за акторські роботи і кращий дебют на міжнародному фестивалі« Рампа-2011 »в Дніпрі.”

 

Постановка Ольга Терновая (Olga Ternowaya)
В ролях: Роман Фанін, Дмитро Терновий, Тетяна Бушенева, Алла Фарфалла, Aнатолій Байков, Гордій Клочко
Відео и монтаж – Євген Педін (Zhenya Pedin)

Як ми писали раніше, Харківський національний академічний театр опери та балету виклав для вільного перегляду “Травіату” Верді – в межах карантинної акції “Театр на дивані”.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.