• Суббота 04.07.2020
  • Харьков +35°С
  • USD 27.18
  • EUR 30.66

Кожної ночі над Харковом пролітає Міжнародна космічна станція (фото)

Мир    2362
Кожної ночі над Харковом пролітає Міжнародна космічна станція (фото)

У безхмарному небі МКС можна сплутати з яскравою зіркою, що швидко рухається.

МКС – пілотована Орбітальна станція, її використовують як багатоцільовий космічний дослідницький комплекс. 15 разів на добу вона обертається навколо землі. Кожного вечора, в різний час, за умови малохмарної погоди, харків’яни мають змогу побачити станцію. На вигляд – вона як яскрава зірка, що швидко рухається, а в телескоп можна, навіть, розгледіти сонячні батареї.

Спостерігати за рухом станції можна до кінця травня.

Нещодавно, компанія SpaceX Ілона Маска не змогла запустити корабель Crew Dragon на Міжнародну космічну станцію через погодні умови. Запуск скасували за 17 хвилин до старту. Друга спроба відбудеться 30 травня.

Запуск Crew Dragon був під питанням через сильний дощ та грозу. Вперше за 9 років двоє американських астронавтів повинні були відправиться на МКС не на російському “Союзі”, а на американському космічному кораблі приватної компанії. Вартість відправки одного астронавта компанією SpaceX обійдеться NASA у 50 мільйонів доларів. “Роскосмос” бере за цю послугу – 90 мільйонів доларів.

Crew Dragon – американський багаторазовий пілотований космічний корабель, призначений для відправлення людей в космічний простір.

Хочеш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv

Або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.