• Вторник 01.12.2020
  • Харьков -1.05°С
  • USD 28.5
  • EUR 34.15

Японець розробив їстівні пакети, аби захистити оленів

Мир    428
Японець розробив їстівні пакети, аби захистити оленів

Підприємець Хідетоші Мацукава, який є мешканцем міста Нара, анонсував випуск їстівних пакетів. Він це зробив заради оленів.

Про це повідомляє CNN.

Мешканець відомого туристичного містечка Нара замислився про альтернативу пластиковим пакетам, коли дізнався, що місцеві олені помирають через них. Тварини поїдають пакети, які туристи на місцеві мешканці залишають у парках та інших зонах відпочинку. Останнім часом у Нарі зафіксовано понад 10 смертей оленів саме через пакети.

Хідетоші Мацукава знав, що олень — символ міста, тож вирішив вплинути на ситуацію та почав розробку нових пакетів. Вони відрізняються тим, що їх можна їсти без шкоди для здоров’я. У партнери він взяв виробника паперу, а результатом співпраці стали їстівні пакети. Навіть назва паперу — «оленячий папір». В його основі — картон та рисові висівки.

Вже зараз бізнесмен сплатив виготовлення 5 тисяч пакетів та віддав їх до місцевого храму та у декілька банків — це пілотний проєкт.

«Новини про смерть оленів від пластикових пакетів створюють негативний імідж — наче парк є для них кладовищем. Паперові пакети можуть захистити не лише тварин, а й імідж Нари», — вважає він.

Довідка: місто Нара е складовою світової спадщини ЮНЕСКО. Місто розташувалося неподалік від столиці країни Токіо, у Нарі багато монастирів та храмів, а олені розгулюють парками та подекуди навіть вулицями міста.

Раніше повідомлялося про щасливий порятунок оленя на Алясці.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.