• Понедельник 27.05.2019
  • Харьков +22°С
  • USD 26.47
  • EUR 29.62

У Грушинському НВК відремонтували дах, замінили всі вікна на енергоощадні (відео)

Харьков    2381
У Грушинському НВК відремонтували дах, замінили всі вікна на енергоощадні (відео)

Вже в цьому місяці планують утеплити фасад. У закладі навчаються 106 дітей.

Це 11 класів школи та дошкільний підрозділ, в якому діти займаються за концепцією Нової української школи.

Олена Мальцева, вчитель вищої категорії Грушинського НВК:
В Новій українській школі працювати дуже цікаво. Це подобається й мені як учителю, і моїм дітям. Найулюбленішою вправою в нас є ранкове коло. Це дає можливість дітям виразити свої емоції, розповісти про свій настрій та взагалі зорієнтуватися на ту роботу, яку будемо виконувати протягом дня.

Директор НВК Зоя Бардіна каже, що таких коштів, які заклад отримав за останні 3 роки, сюди не вкладали за всі 30 років його існування.

Зоя Бардіна, директор Грушинського НВК:
Зроблена модульна котельня на твердому паливі, повністю перероблено систему опалення, повністю замінені всі вікна на енергоощадні. Дах зроблений повністю, утеплений. Планується утеплення фасаду НВК. У жовтні розпочинаються роботи.

Окрім обладнання та меблів для 1 класу за останні півтора роки заклад отримав сучасний кабінет математики та комп’ютери для кабінету інформатики. Грушинський НВК – це не опорний, а звичайний учбовий сільський заклад, підкреслює голова району Володимир Павленко.

Володимир Павленко, голова Первомайської РДА:
Зараз в районі реалізується проект (близько 10 мільйонів з державного бюджету) за підтримки обласної державної адміністрації і державного бюджету, безпосередньо президента України реалізується проект капітальному ремонту опорної школи в селі Олексіївка.

Проекти у районі реалізують переважно за схемою співфінансування: з державного, обласного, районного та місцевого бюджетів.

Автор: Павло Велицький
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.