• Понедельник 28.09.2020
  • Харьков +18°С
  • USD 28.27
  • EUR 32.88

На Харківщині ремонтують 13 обласних лікарень (відео)

Общество    936
На Харківщині ремонтують 13 обласних лікарень (відео)

На Харківщині продовжують ремонтувати медичні заклади. У більшості лікарень роботи такого масштабу не проводилися роками, а в деяких — навіть з часів побудови.

В Обласній інфекційній дитячій лікарні вже наполовину відремонтована покрівля, замінені 480 вікон. Зараз почали капітальний ремонт двох відділень. Взагалі лікарня розрахована на 120 ліжок. Протягом року медзаклад приймає близько 10 тисяч дітей з Харкова та області.

Дмитро Кухар, директор КНП «Обласна інфекційна дитяча клінічна лікарня»:
«Там будуть повністю замінені внутрішні вікна, двері, повна заміна електрики: і освітлення, і розеток. Буде замінена вентиляція. Більш як 19 мільйонів гривень виділено на всі ці види робіт».

В Обласній клінічній інфекційній лікарні також ведуться ремонти у відділеннях. Замінено 95% відсотків вікон.

Павло Нартов, директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня»:
«Відділення крапельних інфекцій на 20 ліжок. Також будуть замінені комунікації ще в діагностичному відділені на 40 ліжок».

Михайло Черняк, заступник голови ХОДА:
«Завдяки програмі європейського інвестиційного банку ми отримали ці гроші, які ми чекали три роки. Дитяча інфекційна лікарня, доросла інфекційна лікарня — проблемні об’єкти, тому що десятиріччями ремонту тут не було. Ми за два роки даємо нове медичне обладнання. Це і лабораторне дослідження, і рентген буде змінюватись».

Вперше за 50 років капітально ремонтується обласний клінічний протитуберкульозний диспансер. Роботи планують завершити за півроку.

Неля Сьома, директор КНП «Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер №7»:
«Ми дуже чекали цього ремонту. Дуже добре, що нам пішли назустріч. Зараз ми обговорили, що нам ще потрібно зробити. Нам пообіцяли, що це обов’язково зроблять».

Михайло Черняк, заступник голови ХОДА:
«Майже 14, 5 мільйонів гривень по програмі виділяється. Також повністю вся будівля буде відремонтована. Ми бачимо, що вже пройшла заміна вікон. Бачимо, що йдуть ремонті роботи на всіх поверхах».

Харківський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом — єдиний заклад в області, що працює з ВІЛ-позитивними пацієнтами. Майже 4,5 мільйони гривень виділено на капітальний ремонт закладу. Також 8 мільйонів отримала на ремонт Обласна клінічна травматологічна лікарня.

Олександр Гавриков, директор КНП «Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня:
«За эти деньги полностью удастся под ключ сделать отделение реанимации, которое является ключевым в жизни больницы. Также мы планируем на эти деньги ремонт двух крыш, даже практически уже закончили».

Як зазначили в ХОДА, в лікувальних установах такий обсяг робіт одночасно не проводився ніколи. Всього ремонтують 13 об’єктів. Гроші виділені з різних джерел. Це й обласний бюджет, й кредитна програма Європейського інвестиційного банку. Загальний фонд — майже 200.

Автор: Ольга Куріленко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.