• Вторник 26.05.2020
  • Харьков +13°С
  • USD 26.87
  • EUR 29.32

В Харківській області «зникнуть» військкомати (відео)

Общество    1336
В Харківській області «зникнуть» військкомати (відео)

Їхніми наступниками стануть територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

На Харківщині ліквідують військкомати. Їхніми наступниками стануть територіальні центри комплектування та соціальної підтримки. Вони діятимуть на зразок «єдиного вікна» у центрах надання адміністративних послуг. Також зміниться процес призову — він стане більш цивілізованим та комфортним.

 Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату
Основна мета формування центрів комплектування та соціальної підтримки — це створення прозорої системи надання сервісних адміністративних послуг щодо соціального та правового захисту військовозобов’язаних, резервістів, ветеранів війни, учасників бойових дій та членів їх сімей, а також удосконалення порядку комплектування військ і підвищення якості організації оборонно-мобілізаційної роботи.

Пілотний проект реалізували минулоріч в Чернігівській області. До кінця цього року на нову систему перейдуть чотири регіони. Повністю завершити реорганізацію мають до 2020 року.

Андрій Семенович, заступник військового комісара Харківського обласного військкомату з морально-психологічного забезпечення
Ми дуже хочемо, щоб, змінивши вивіску, змінився і сам підхід до цієї роботи, до цього погляду. Це створення саме приміщення, чи матеріальної бази, де могли б люди приходити до військового комісаріату і вирішувати питання. 

Центр працюватиме щодня з 8:00 до 17:00 без перерви. Планується створення матеріальної бази для людей з інвалідністю. Також облаштують зону очікування. В рамках проекту буде створений Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.