• Пятница 07.08.2020
  • Харьков +30°С
  • USD 27.68
  • EUR 32.8

На Харківщині з початку жовтня на ГРВІ захворіли понад 75 тисяч людей (відео)

Общество    2792
На Харківщині з початку жовтня на ГРВІ захворіли понад 75 тисяч людей (відео)

В 10 районах та містах Ізюм та Куп’янск – оголосили карантин.

З початку жовтня в Харківській області на грип та ГРВІ захворіли понад 75 тисяч людей. За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Богдана Федака, епідпоріг перевищено майже на 9,4%. В 10 районах та містах Ізюм та Куп’янск – оголосили карантин.

Богдан Федак, начальник обласного управління охорони здоров’я
Ми маємо 75247 захворілих осіб на вчорашній день, з них 44834 дітей, це 59,6 відсотка. На даний час захворюваність населення на грип складає 549,05 на 100 тисяч . Це перевищує пороговий показник, якій розрахований на сьогодні 501,71. По Україні він 518.

За словами Богдана Федака, у Харківській області зачинили на карантин 46 шкіл та 6 дитсадків. 30 шкіл не працюють повністю, в 16 – закрили окремі класи. У цих навчальних закладах на грип і ГРВІ захворіли майже 3 тисячі дітей. Чиновник каже, що у цьому епідемічному сезоні госпіталізували 1930 людей, з яких 1330 – діти. І додає, що дним з дієвих способів боротьби з грипом є вакцинація.

Богдан Федак, начальник обласного управління охорони здоров’я
Вакцинуватися можна тоді коли людина e абсолютно здорова і взагалі краще, тоді ще не мае грипу в Україні.Тобто до 40 тижня, а ще краще десь на 35 тижні, тобто в кінці літа нормально, на фоні повного здоровья людина має вакцинуватися.

Вакцинация- это наверное хорошо, если сделать это все заранее и вовремя, а никогда уже идет эпидемия или ты заболел или чувствуешь какие то симптомы инфекции.

Очень положительно отношусь, сама пока не решилась. Принципиально положительно. Решусь пойду сделаю.

Против определенного штампа гриппа, а сейчас их три, на следующий год будет еще три, другие.Вакцинация против гриппа ничего не дает. 

Вакцинація проти грипу не віднесена до обов’язкових щеплень та знаходиться в розділі рекомендованих. Це, за думкою директорки обласного лабораторного центру Любові Махоти, – неправильно.

Любов Махота, директорка ДУ “Харківський ОЛЦ МОЗ України”
Если инфекция управляемая, то это и есть от нее защита – вакцина. Значит нужно этим пользоваться. 

Цього року Міністерство охорони здоров’я України рекомендує застосовувати дві вакцини для щеплення проти грипу: “Джі Сі Флю» та «Ваксігрип-тетра».

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.