• Среда 26.06.2019
  • Харьков +27°С
  • USD 26.19
  • EUR 29.83

Харківські аграрії намагаються врятувати врожай (відео)

Общество    1891
Харківські аграрії намагаються врятувати врожай (відео)

В суді розглянули скаргу адвокатів однієї агрокомпанії на арешт частини зерна Ічнянського елеватора.

Аграрії “РОСТОК-ХОЛДИНГ” намагаються врятувати врожай, який ще залишився на полях. А в цей час рейдери не полишають намірів заблокувати роботу підприємств групи. Вчора суддя Харківського апеляційного суду Ігор Сащенко розглянув скаргу адвокатів агрокомпанії на арешт частини зерна Ічнянського елеватора. Та попри усі докази, надані адвокатами, залишив це рішення у силі. Працівники підприємства вважають рішення Апеляційного суду заангажованим – таким, що відповідає інтересам рейдерів.

Сергій Василишин, адвокат групи “РОСТОК-ХОЛДИНГ”

Сьогоднішнє рішення є не правосудним, воно є незаконне, і я сподіваюсь, що Вища рада правосуддя, дасть, дасть йому свою оцінку. 

Адвокати “РОСТОК-ХОЛДИНГ” занепокоєні тим, що у суді першої інстанції вже є нові клопотання прокурора Харківської місцевої прокуратури №6 Івана Муханова про арешт зерна. Роботу агрокомпанії знов намагаються заблокувати.

Євгеній Білецький, адвокат групи “РОСТОК-ХОЛДИНГ”

Апеляційний суд не здійснює перегляду судових рішень відповідно до умов законодавства, а безпосередньо сприяє законному закріпленню незаконних рішень слідчого судді.

Як розповідають аграрії, відвантаження не заарештованої частини зерна з усіх трьох елеваторів компанії здійснюється за робочим графіком. Керівництво “РОСТОК-ХОЛДИНГ” запевняє, що докладають зусилля, аби виконати зобов’язання перед партнерами, бо атака рейдерів зруйнувала робочі плани. Працівники холдингу у свою чергу наголошують, що налаштовані розпочати акції протесту в Києві. Вони планують звертатися до керівників держави та голови СБУ з вимогою – припинити блокування рейдерами роботи підприємств агрокомпанії, які розташовані у прикордонних з Росією територіях, оскільки це впливає на безпеку держави.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.