• Пятница 16.04.2021
  • Харьков +10°С
  • USD 27.96
  • EUR 33.46

За останні два роки на Харківщині з’явилося 3000 додаткових місць у дитсадках (відео)

Общество    1135
За останні два роки на Харківщині з’явилося 3000 додаткових місць у дитсадках (відео)

Як анонсують в обласній адміністраціїї, цього року їх побільшає. Для цього реконструюють наявні навчальні заклади та будують нові приміщення.

Протягом минулого року на Харківщині відкрився 21 дитсадок та 35 додаткових груп у наявних закладах. Як розповідають в облдержадміністрації, це дало змогу створити понад 3 тисячі додаткових місць.  Нові садки, дошкільні приміщення з’явилися в Балаклійському, Сахновщинському, Зміївському, Куп’янському районах. П’ять закладів, у тому числі два приватних, відкрилися в Харкові.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Ми дуже багато приділяємо уваги будівництву і реконструкції та, загалом, акцент був побудований на тому, щоб підтримувати гуманітарну сферу. Дуже багато дітей стоїть у черзі на місця до дитячих садочків. По області в цьому році було відкрито 20 дитячих садочків. Ми в подальшому будемо також планувати і відкриття тієї інфраструктури, яка необхідна людям.

Зараз заклади виховання та освіти будуються в Південному і Пісочині Харківського району. Зведення додаткової триповерхової будівлі в Південному дозволить створити 130 місць для дошкільнят. А в Пісочині з вересня будується новий комплекс для 95 дітей.

 Олег Чернобай, Пісочинський селищний голова

Со всеми нормами. То есть здесь будет и инклюзия, и хороший актовый зал. Самое основное – мы включаем в список реконструкции и кухню. 

За підсумками облдержадміністрації, за два останні роки в регіоні відкрили 35 нових дитсадків і більше сотні груп. Подальший розвиток мережі дошкільних закладів Світлична називає одним з головних пріоритетів поточного року.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.