• Четверг 18.07.2019
  • Харьков +19°С
  • USD 25.86
  • EUR 29.03

На Харківщині рятувальники звільнили 30 людей зі снігового полону (відео)

Общество    655
На Харківщині рятувальники звільнили 30 людей зі снігового полону (відео)

На Харківщині знову борються з переметами на державних дорогах, у Нововодолазькому районі задіяли ротор. 

Протягом доби на дорогах Харківщини працювали 180 одиниць техніки. У зв’язку з сильним снігопадом на деяких трасах утворювалися перемети. Щоб розчистити ділянку дороги Харків – Красноград – Перещепине в Нововодолазькому районі, задіяли ротор. В облдержадміністрації розповідають, що задля контролю за ситуацією на дорогах державного значення встановлено п’ять відеокамер.

Євген Зражевець, начальник Служби автомобільних доріг у Харківській області 

У режимі онлайн ми можемо спостерігати за станом проїзду на державних дорогах. Це, перш за все, дорога М-03. Перед Чутово стоїть відеокамера, липецьке перехрестя, старосалтівське перехрестя, перший кілометр, а також 2 камери на покотилівській горі.

У разі затору чи неспроможності руху дорожники радять одразу телефонувати на «гарячі лінії». Номери можна знайти на сайті Служби автомобільних доріг. Розповідають, що наразі широко використовуються пересувні пункти обігріву на базі вантажних авто. Щодобово держслужба з надзвичайних ситуацій виставляє на чергування приблизно 500 чоловік. Протягом доби рятувальники виїжджали 7 разів — надали допомогу 30 людям, а також звільнили зі снігового полону «швидку», 2 вантажівки і 9 легковиків.

Олександр Волобуєв, начальник ГУ ДСНС України в Харківській області 

Близько 120 одиниць техніки, з них більше 60 одиниць автомобілів підвищеної прохідності. Ми, в разі необхідності в місцях заторів, або де складається несприятлива ситуація, можемо виставити 15 пунктів обігріву, в яких можемо обігріти людей, які просили допомоги. 

У службі автодоріг розповідають, що за умов інтенсивного снігопаду на розчищення проїжджих частин області та стабілізацію ситуації за добу витрачають близько мільйона гривень.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.