• Среда 19.06.2019
  • Харьков +25°С
  • USD 26.39
  • EUR 29.52

За останні кілька років на Харківщині відновили близько 200 будинків культури (відео)

Общество    784
За останні кілька років на Харківщині відновили близько 200 будинків культури (відео)

Як повідомляють в облдержадмінстрації, темпи не збавлятимуть.

За останні кілька років на Харківщині відновили близько 200 будинків культури. Це установи в Барвінківському, Сахновщинському, Коломацькому та Кегичівському районах. Заклади не ремонтувалися близько 40 років та не мали гідних умов для занять та концертів. Підтримка гуманітарної сфери — запорука сталого економічного розвитку, впевнена керівниця області Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова ХОДА 

В стране, где на сегодня, мы с вами реалисты, проходят очень сложные времена, они действительно всегда были сложные, но сейчас особенно, невероятно важно уделять внимание культуре, поддержке инфраструктуры, именно культурной инфраструктуре, начиная с сёл. 

За словами Світличної, усім театральним і концертним установам надається підтримка з обласного бюджету. У театрі музкомедії минулого року відремонтували фасад, замінили систему опалення та дах, установили нові крісла в глядацькій залі. Проведено капітальний ремонт вхідної зали головного фасаду театру імені Пушкіна та плануються роботи в самій будівлі. Змінено вікна та вхідні двері в театрі ляльок.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Всі обласні театри, а їх 5 у Харкові, ми опікуємо. І в тому числі з цього року запроваджуємо новий підхід у тому, щоб виділяти фінансування з обласного бюджету для підтримання інфраструктури, для ремонтування і для надання якісних і нормальних умов для тих, хто працює в театрах, і, звичайно, для всіх глядачів, хто поціновує це мистецтво. 

Зарплата працівників академічних театрів, що знаходяться на балансі області, цьогоріч збільшена на 30%. У 2018 вже підвищилися доходи співробітників ХНАТОБу. Наймасштабніший культурний проект, який наразі реалізовується в області, — будівництво філармонії. Відкриту раніше органну залу називають найкращою в Україні.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.