• Четверг 17.01.2019
  • Харьков -5°С
  • USD 28.01
  • EUR 31.9

За останні кілька років на Харківщині відновили близько 200 будинків культури (відео)

Общество 202 Видео
За останні кілька років на Харківщині відновили близько 200 будинків культури (відео)

Як повідомляють в облдержадмінстрації, темпи не збавлятимуть.

За останні кілька років на Харківщині відновили близько 200 будинків культури. Це установи в Барвінківському, Сахновщинському, Коломацькому та Кегичівському районах. Заклади не ремонтувалися близько 40 років та не мали гідних умов для занять та концертів. Підтримка гуманітарної сфери — запорука сталого економічного розвитку, впевнена керівниця області Юлія Світлична.

Юлія Світлична, голова ХОДА 

В стране, где на сегодня, мы с вами реалисты, проходят очень сложные времена, они действительно всегда были сложные, но сейчас особенно, невероятно важно уделять внимание культуре, поддержке инфраструктуры, именно культурной инфраструктуре, начиная с сёл. 

За словами Світличної, усім театральним і концертним установам надається підтримка з обласного бюджету. У театрі музкомедії минулого року відремонтували фасад, замінили систему опалення та дах, установили нові крісла в глядацькій залі. Проведено капітальний ремонт вхідної зали головного фасаду театру імені Пушкіна та плануються роботи в самій будівлі. Змінено вікна та вхідні двері в театрі ляльок.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Всі обласні театри, а їх 5 у Харкові, ми опікуємо. І в тому числі з цього року запроваджуємо новий підхід у тому, щоб виділяти фінансування з обласного бюджету для підтримання інфраструктури, для ремонтування і для надання якісних і нормальних умов для тих, хто працює в театрах, і, звичайно, для всіх глядачів, хто поціновує це мистецтво. 

Зарплата працівників академічних театрів, що знаходяться на балансі області, цьогоріч збільшена на 30%. У 2018 вже підвищилися доходи співробітників ХНАТОБу. Наймасштабніший культурний проект, який наразі реалізовується в області, — будівництво філармонії. Відкриту раніше органну залу називають найкращою в Україні.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.