• Вторник 21.05.2019
  • Харьков +18°С
  • USD 26.2
  • EUR 29.26

У Харкові відбувся фестиваль науки (відео)

Общество    525
У Харкові відбувся фестиваль науки (відео)

Лабораторно-експериментальні досліди, майстер-класи та музичне шоу. В одному з харківських вишів організували фестиваль науки «Science is FUN!». 

Сергій Петров, представник НТУ “ХПІ”
Мы собирали самую большую лабораторно-экспериментальную зону, которая вообще где-либо на Украине проходила. У нас здесь есть зона робототехники и мехатроники. У нас проходит целая зона мастер-классов, где более 20 мастер-классов одновременно проходит, но кроме того мы еще поясняем как и что это – вступительная кампания. 

Гостям наукового фестивалю розповіли про нововведення, за якими готуватимуть IT-фахівців. Це З-D системи та “Innovation campus”. Науковці запевняють, що таких технологій в Україні ще немає. Також, на заході розповіли про створення безкоштовного інтернет-контенту для вчителів, де є web-семінари, конференції та статті.

Любов Цукор, головна редакторка освітнього проекту
У нас зареєструвалося понад 10 000 вчителів з усієї країни. Виступи онлайн переглядали понад 700. На сьогодні, якщо я не помиляюся понад 12 000 переглядів саме цієї конференції дев’ятигодинної на ютубі. 

На науковому фестивалі провели експрес-тестування з ЗНО.

 Сергій Петров, представник НТУ “ХПІ”
Все это, что сегодня здесь происходит проходит в формате фестиваля и изюминка этого является рок-концерт, который здесь будет проходить в лабораторно-экспериментальной зоне

Відвідувачі фестивалю діляться враженнями. Багатьом сподобалась зона, де проводили хімічні досліди.

Іван Аліфіренко, школяр
 Я считаю очень интересно. Все на высшем уровне. Я думаю, что у каждого, кто сюда пришел может заинтересовать хотя бы что-нибудь, но заинтересует. 

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.