• Понедельник 22.07.2019
  • Харьков +30°С
  • USD 25.82
  • EUR 28.98

Вбивство військовослужбовця на Харківщині: апеляційний суд відмовився випустити 15-річного підлітка (відео)

Общество    1274
Вбивство військовослужбовця на Харківщині: апеляційний суд відмовився випустити 15-річного підлітка (відео)

Харківський апеляційний суд переглянув запобіжний захід наймолодшому, 15-річному підозрюваному у вбивстві військового 92 бригади Віталія Черняка.

За версією слідства, неповнолітній мешканець Чугуєва солдата не вбивав, але знімав момент злочину на телефон. Адвокат підлітка вважає, що два місяці в СІЗО без права внесення застави – занадто суворий запобіжний захід. Тому і подав апеляцію.

Вадим Цемкалов, адвокат
 Он несовершеннолетний, ему только 15 лет. Он мог попасть под влияние старших товарищей. По сути он не понимал куда идет, какие действия там будут планироваться, если эти насильственные действия вообще планировались. 

Захисник дев’ятикласника просить суд змінити запобіжний захід на домашній арешт. Мати підозрюваного запевняє: буде спостерігати за сином.

 Он хороший мальчик, никогда агрессию не проявлял. Никогда за ним ничего такого плохого не было. Он добрый и хороший мальчик. 

Колегія суддів залишає запобіжний захід без змін.

Олексій Шуляк, прокурор Чугуївської місцевої прокуратури Харківської області
Позиція обвинувачення і прокуратури в цілому, що необхідно все ж таки запобіжний захід не змінювати. Такий запобіжний захід відповідає всім нормам і ризикам, які були визначенні при обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою

Раніше суд відправив у СІЗО без застави трьох підозрюваних у скоєнні злочину підлітків у віці від 15 до 18 років, а також22-річну дівчину, якій закидають організацію вбивства.

Олег Бех, начальник ГУ Нацполіції в Харківській області
 С учетом того, что это групповое преступление, особо тяжкое, умышленное заказное преступление. Будет достаточно серьезная ответственность. Это все взвесит суд. Дело расследуется, там еще много интересного, о чем нельзя говорить, суд примет соответствующее решение. 

Усім фігурантам справи загрожує довічне позбавлення волі.

Автор: Ольга Куріленко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.