• Вторник 02.06.2020
  • Харьков +15°С
  • USD 26.82
  • EUR 29.8

У Харкові вченим допомагатимуть комерціалізувати свої ідеї та розробки (відео)

Общество    439
У Харкові вченим допомагатимуть комерціалізувати свої ідеї та розробки (відео)

Інноваційний бізнес-інкубатор створений за підтримки Агентства США на базі одного з університетів.

Сучасний бізнес-інкубатор працюватиме на базі Харківського політехнічного інституту. Створення нового закладу – це частина американської програми, бюджет якої – 42 мільйони доларів. Мета проекту – сприяти розвитку стартапів і технологічних рішень.

 Фархад Гауссі, директор відділу економічного зростання USAID
 Бізнес-інкубатори будуть займатися на всіх етапах розвитку підприємства. Від початкової ідеї до розвитку продукту, до розробки маркетингової стратегії, залучення інвестицій для того, щоб вивести компанії на міжнародний ринок. Ми збираємося досягти цієї мети за допомогою залучення найкращих менторів з усього світу. 

У планах – створення нових високотехнологічних компаній. Подальша капіталізація стартапів відбуватиметься через продаж зацікавленим інвесторам. Також у харківському бізнес-центрі планують надавати підтримку не тільки регіональним, але й загальноукраїнським стартапам. Та пояснювати, як їх просувати на іноземних ринках.

Едуард Сімсон, член Національного комітету з розвитку промисловості при Кабміні
Прежде всего инкубатор ориентирован на энергию молодежи. Почему? Потому что он очень интенсивный. Речь идет о том, чтобы за четыре месяца трансформироваться из научной группы в компанию. Это маркетинг, это бизнес-планы, это работа, которая обещает из людей выжать все соки. 

У бізнес-інкубаторі будуть займатися розробкою проектів у таких галузях, як біотехнологія та фармтехнологія.

Юлія Світлична, голова ХОДА
 Ми повинні надавати всі умови для того, щоб розумні ідеї залишалися саме тут, в Україні. І саме для того, щоб науковці мали можливість розвиватися, навчитися подавати свої ідеї, залучити інвестиції та реальне фінансування, і було створено цей бізнес-інкубатор. І відсьогодні ми маємо можливість підтримати наших науковців – від ідеї до реалізації кінцевого продукту. 

Подати заявку на участь можна на офіційному сайті бізнес-інкубатора.

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.