• Пятница 28.02.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.56
  • EUR 26.93

У Харкові відбувся показ фільму «Крим. Оточені зрадою» (відео)

Культура    799
У Харкові відбувся показ фільму «Крим. Оточені зрадою» (відео)

Документальна стрічка розповідає про долю 36 бригади берегової охорони Автономної республіки. 

Один з харківських кінотеатрів провів безкоштовний показ фільму “Крим. Оточені Зрадою”. Стрічка розповідає історію бригади берегової охорони№ 36 від початку окупації до повної анексії Автономної Республіки. Як розповідає режисер стрічки Віктор Гром, матеріали збирав протягом 5 років. Автор зізнається: навіть не очікував, що історій вистачить на повний фільм.

Віктор Гром, режисер
Я показую, що відбувалося не з зовні службових частин, а в середині. Через бійців, які там були. Це історія. Я збирав ці факти цих людей 5 років. Це було не спеціально, ну я не розраховував, що з цього вийде фільм. Коли я їздив у відрядження, я зустрічав цих людей з якими я був в Перевальному. Я їх записував і збирав ці “пазли” і цього року у мене ці “пазли” зійшлися. 

Як вважає режисер, його стрічка розрахована як на військових, так і на цивільних громадян.

Віктор Гром, режисер
Цей фільм розрахований на кожного мешканця України, а також і за кордоном, тому що цей фільм показує для військових, як не треба робити, якщо не дай Бог вони зустрінуться в такій ситуації, як були наші військовослужбовці в Перевальному. 

За думкою директора кінотеатру Тетяни Настасіенко, автор фільму Віктор Гром показав унікальні кадри захоплення військової частини, а також обличчя тих, хто зрадив і тих, хто залишився вірним українській присязі до останнього.

Тетяна Настасіенко, директорка кінотеатру
Звісно, для кожного українця, я вважаю, тема Криму, окупація, анексія, повинна бути близькою, бо це частина нашої території і питання нашого суверенітету та незалежності.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.