• Понедельник 25.05.2020
  • Харьков +17.62°С
  • USD 26.76
  • EUR 29.17

Мешканці Салтівки бідкаються на велику кількість так званих “розливайок” (відео)

Общество    1141
Мешканці Салтівки бідкаються на велику кількість так званих “розливайок” (відео)

Також люди переймаються станом прибудинкових доріг та питаннями транспорту. Про свої проблеми люди розповіли міській владі та представнику Верховної Ради. 

Олександр Грановський та міський голова Геннадій Кернес зустрілися з мешканцями будинків на вулиці Наталі Ужвій. Одна з жінок запитала щодо тарифів на проїзд.

 Геннадій Кернес, Харківський міський голова
Что касается проезда, то это наши полномочия, местной власти. И все вы знаете, что пенсионеры, ветераны, дети войны – вы все ездите бесплатно.

Мешканці нарікали на комунальні проблеми та наявність розливайок біля дитячих майданчиків і відсутність реакції з боку правоохоронців.

 Олександр Грановський, народний депутат України
Если мы с вами возьмем телекамеры и зайдем к начальнику полиции в кабинет и об этом сделаем сюжет, вот тогда он начнет действовать. 

Геннадій Кернес та Олександр Грановський розповіли, що планується відкриття нового тролейбусного маршруту від вулиці Наталїї Ужвій до станції метро “Героїв праці”.

 Геннадій Кернес, Харківський міський голова
Мы для Вас строим троллейбусную линию. У Вас здесь будет курсировать новый троллейбус, при чем троллейбусы будут именно новые. Ходить будут отсюда до метро и от метро сюда.

Місцеві мешканці подякували за ремонт прибудинкової дороги та наголосили на необхідності продовженні робіт.

Іван, мешканець пенсіонер
Было бы хорошо, если бы почаще так приезжали. Сегодня все идеально. Из изменений – дороги сделали, отремонтировали 74 и 78 дома. А так я доволен. Изменения движутся в лучшую сторону.

Олександр Грановський та мер міста домовилися відкрити громадську приймальню нардепа на вулиці Наталі Ужвій, 82.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.