• Среда 13.11.2019
  • Харьков +4°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

У Харкові відкрилась виставка “Матерія світла” (відео)

Культура    312
У Харкові відкрилась виставка “Матерія світла” (відео)

34 експонати створили студенти академії дизайну та мистецтв. 

В обласному центрі культури і мистецтва відкрилася виставка арт-об’єктів. Різноманітні світильники та декоративні предмети інтер’єру створили студенти Харківської академії дизайну та мистецтв. Вікторія Гула розповідає: колекцію костюмів у космічній тематиці зробила за мотивами науково-фантастичних творів.

Вікторія Гула, учасниця виставки
Это женщины-марсианки, которые прилетели с Марса и у каждой из них есть своя способность.За счет света, добра они могут превращать отрицательную энергетику в положительную. Своим светом они разрушают все злые грани. 

Кураторка виставки Таміла Педан каже: студенти представили 34 арт-об’єкти.

 Таміла Педан, кураторка виставки
Кажуть: якщо у людини є світло в очах, тоді вона світиться, а метафора світла теж асоціюється, що світла людина, це людина добра. І тому у нас “матерія світла” назва, вона така трошки філософська. 

Викладачка кафедри академії дизайну та мистецтв розповідає: свої роботи студенти вишу створювали в різних стилях та жанрах.

Тетяна Малик, старша викладачка кафедри Харківської академії дизайну та мистецтв
На протяжении какого-то времени делали текстильные светильники на кафедре дизайнf ткани и одежды, а также из дерева. И подумали, что это будет интересно. Само название выставки “Материя света” родилось из того,что  материя-это частично ткань, это частично дерево- это натуральные материалы, которые нас радуют когда чуть-чуть приложить к ним усилия.

Виставка триватиме до 27 липня.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.