• Понедельник 18.11.2019
  • Харьков +1°С
  • USD 24.22
  • EUR 26.72

Мешканці Жихоря скаржаться на погані дороги (відео)

Общество    532
Мешканці Жихоря скаржаться на погані дороги (відео)

Стан доріг у селищі Жихор підбурює тамтешніх мешканців пікетувати Харківську міськраду і навіть перекривати рух на кільцевій дорозі. 

Стан дороги у селищі Жихор змушує водіїв червоніти від люті та спустошує їхні гаманці. Люди нарікають, населений пункт знаходиться у межах міста Харкова вже понад півсторіччя і рівно стільки ж дорожнє полотно не знає ремонту.

 Олександр Обушко, водій
 Мы посчитали, что наш поселок Жихарь закупает топлива на 25 миллионов гривен, оттуда идут налоги и когда нам говорят, что: вы можете даже не ждать асфальт в Жихарь, хотя это считается микрорайон, город …то нам становится обидно, потому что мы платим налоги, а дороги нам никто даже не планирует делать.

Непереливки і пішоходам, адже після дощу та взимку тут, у буквальному сенсі, не проїхати – не пройти.

Ірина Ечкенко, мешканка мікрорайону Жихор

Жалко наших детей, которые по этим дорогам страдают. Водители ездят просто ужасно, скорая помощь, если где-то какая-то не дай Бог…вызвать – быстро она к нам не доедет.

Загальна протяжність полотна понад 50 кілометрів. Люди підкреслюють, по допомогу звертаються багато років поспіль. Днями вирішили пікетувати мерію, адже скарги на папері не приносять бажаного результату.

Валерій Філіченко, мешканець мікрорайону Жихор
Мы сходили в департамент, сходили к нашим депутатам. Нас просто футболят из кабинета в кабинет. Мы понимаем, что решение будет только здесь. 

У міськраді, у свою чергу, запевнили, про проблему знають. Проте, швидкі зміни не можливі, адже дорогу потрібно будувати заново. На даний час відбувається первинне вивчення питання. Пікетувальників така відповідь не задовольняє. Вони наголошують, якщо найближчим часом дорожники не затвердять план-проект – вони вийдуть на протест до кільцевої магістралі і перекриюсь рух.

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.