• Среда 23.10.2019
  • Харьков +10°С
  • USD 24.84
  • EUR 27.65

У Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів і молоді (відео)

Общество    367
У Харкові відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів і молоді (відео)

Це головний старт сезону для спортсменів цих вікових категорій і останній шанс виконати нормативи на чемпіонат світу. 

Юніори і молодь змагаються в окремому чемпіонаті. Для такого раннього виду спорту, як плавання, 15-18 років — це розквіт спортсмена. З молодшими змагатися не цікаво, з дорослими на рівних — ранувато.

Олена Чайка, заслужений тренер України з плавання
Они уже немного выросли, они могут показать результат на европейском уровне и украинском, но при этом они еще дети. Из спортсменов, которые отобрались на Юношеский Олимпийский фестиваль, на чемпионат мира, выступали не все. У них по плану подготовки сейчас нет стартов.

Олена Чайка втішена результатами двох вихованок. Карина Снітко виграла всі дистанції вільним стилем, в яких брала участь — 100, 200, 400 і 800 метрів. Після перемог на дорослому чемпіонаті, 15-річна пловчиня два місяці наполегливо працювала.

Карина Снітко, майстер спорту з плавання
Мы нарабатывали выносливость, чтобы улучить результат. В прошлый раз мне совсем не плылось, на этих соревнованиях я хотела улучшить 800 м, и у меня получилось.— На сколько улучшила?
— На 4 секунды.

Комплексне плавання — аналог багатоборства в інших видах спорту. Дистанції розбито на відрізки, їх потрібно долати різними способами. Запливи на 200 і 400 метрів виграла харків’янка Тетяна Євмінова. Ще додала «золото» на сотні батерфляєм.

Тетяна Євмінова, майстер спорту з плавання
Я бы отметила дистанцию 100 метров «дельфином». Я к ней долго готовилась, пыталась на всех соревнованиях улучшить результат, но у мне не удавалось. И вот, наконец-то, удалось сдвинуться с места.

Валентин Нестеркін повернувся у змагальну воду після півторарічної перерви, пов’язаної із зміною тренера. Виграв дистанцію 100 метрів вільним стилем, покращивши особистий рекорд на пів секунди. Також проплив один басейн батерфляєм і фінішував з другим часом.

Валентин Нестеркін, майстер спорту
 Зачем «бат» — «вольнику»?— Для интереса. Решили посмотреть, что получится.— И как получилось?— Прекрасно. Желательно финиш подработать, на финише «закапываюсь» в воду.

Переможцями чемпіонату України від Харківської області також стали Богдан Белеменко і Аліса Манойло.

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.