• Пятница 07.08.2020
  • Харьков +18.95°С
  • USD 27.68
  • EUR 32.8

У селищі Близнюки вже у грудні відкриють новий дитсадок (відео)

Общество    618
У селищі Близнюки вже у грудні відкриють новий дитсадок (відео)

Стару будівлю банку перебудували за сучасними вимогами. 

Потреба в новому дитячому садочку постала надто гостро, говорять мешканці селища Близнюки. Усього у населеному пункті – два дошкільні навчальні заклади. Обидва переповнені.

Ганна, мешканка селища Близнюки
У нас много молодёжи. Многие сейчас рожают, девочки молодые и по два ребенка, и по одному. То есть, садик нужен, естественно. 

Роботи в центрі населеного пункту почалися в 2016 році.

Станіслав Подереча заступник голови Близнюківської райадміністрації
 У нас існувало приміщення колишнього банку України, яке з 91-го року не функціонувало і знаходилося у занедбаному вигляді. І поступово починало руйнуватися. І це місце, щоб воно не руйнувалося, ми визначили як під реконструкцію під дошкільний навчальний заклад.

Наразі вже майже добудували перший поверх та розпочали другий. На малюків чекають гральні кімнати з сучасним обладнанням, оновлені їдальні та спальні, говорять будівельники. Проект дитячого закладу розробили за кошти райбюджету, а будівництво фінансують область та Державний фонд регіонального розвитку.

 Юлія Світлична, голова ХОДА
Близнюківський район Харківської області – віддалений та маленький. Завжди маленьким районам приділяли менше уваги. Але «як завжди» більше бути не може. Тому ми звертаємо увагу розвитку саме малих районів, які цього дійсно потребують. З 90-х років була проблема дитячого садочку, адже черга в районі надзвичайно велика. Цього року вже завершуємо будівництво, і 90 діток будуть мати можливість ходити до сучасного дитячого садочку. 

Вже у грудні двері сучасного дитсадка відчиняться перед дошкільнятами. Заклад відвідуватимуть майже сотня малюків.

Автор: Вікторія Бондаренко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.