• Понедельник 01.06.2020
  • Харьков +15.11°С
  • USD 26.91
  • EUR 29.62

“Азимут культурного розвитку”: на Харківщині стартує новий проект (відео)

Культура    1182
“Азимут культурного розвитку”: на Харківщині стартує новий проект (відео)

На Харківщині стартує проект, спрямований на осучаснення краєзнавчих музеїв.

Працівники 15 закладів регіону пройдуть чотиримісячний курс з вдосконалення своїх знань та їхнього застосування в роботі. Проект має назву “Азимут культурного розвитку”.

Ольга Сошнікова керівниця проекту “Азимут культурного розвитку”
 Об’єднати зусилля органів місцевого самоврядування і місцевого самоврядування на спільний шлях їхнього розвитку. На написання проекту спільної стратегії. Щоб музей працював в громаді, для громади і був цікавим для цієї місцевості.

Проект є переможцем грантового конкурсу “Українського культурного фонду”. Реалізуватиметься він силами працівників історичного музею. Під час воркшопів робітники культурних установ регіону зустрінуться зі спеціалістами з усієї країни задля обміну досвідом.

 Оксана Желтобородова, заступниця керівниці проекту “Азимут культурного розвитку”
Перш за все – це робота музейників з представниками місцевого самоврядування. Музейники виступають не окремо, самі по собі, а разом із представниками громад. Це вже перші досягнення. Є контакт, є діалог і буде продуктивна співпраця.

Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради
Кожен музей повинен стати майданчиком, з якого лунає ініціатива. Мабуть, наше спільне завдання – і працівників музеїв і органів місцевого самоврядування, депутатів різних рівнів – зробити так, щоб в музеях були люди. Ну представляєте собі школу без людей? 

За словами організаторів, перші результати роботи над створенням “Музеїв нового типу” можна буде побачити вже у вересні.

Автор: Аліка Піхтерева
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.