• Вторник 18.02.2020
  • Харьков +5°С
  • USD 24.45
  • EUR 26.5

У Харкові більшість собачників не прибирають за своїми улюбленцями (відео)

Общество    872
У Харкові більшість собачників не прибирають за своїми улюбленцями (відео)

Харків’яни скаржаться на собачі фекалії у громадських місцях. 

Це чотирьохрічний пес Марсель породи чіхуахуа. Зі своєю хазяйкою Анною собака мешкає в квартирі. На прогулянці улюбленець майже не відходить від дівчини. Аби Марсель міг справити природну потребу, хазяйка гуляє з ним майже кожного ранку та вечора.

Анна Зяблова, власниця собаки
 – Я часто выхожу со своим домашним питомцем гулять в парк для выгула собак. Питомец ходит тут по своим нуждам. Для уборки использую био-пакетики. – А если их нет с собой?- Всегда ношу с собой салфетки, всегда есть другие люди которые гуляют с собаками, которые делятся пакетиками.

За статистикою, майже 30% українців тримають собак, прибирають за ними на вулиці – одиниці. Майже в кожному парку можна знайти біологічні відходи. Харків’яни скаржаться, що іноді неможливо гуляти на природі через неприємні запахи.

 Наталя, харків’янка
– Часто видите собачьи фекалии в парках? – Да, часто очень. Должны убирать за своими питомцами хозяева.

Вікторія, харків’янка
Вообще негативно. На природу если выйти, особенно если с ребенком, сидеть не очень приятно. 

Андрій, харків’янин
 Это ненормально, по отношению к окружающей среде. Есть такие люди, которые не выполняют такие требования. И это конечно злобу наводит на общественность.

Для зручності прибирання за тваринами існує спеціальний совок. На нього надягається пакет, а потім його спритно вивертають і ні руки, ні совок не забруднюються. Також є і памперси для собак. В країнах Європи можна спостерігати, що більшість громадян, які вигулюють тварин в публічних місцях, прибирають за своїми вихованцями. І роблять це у першу чергу через великі штрафи. У Німеччині за собачі фекалії на вулиці доведеться викласти від 30 до 180 євро. У столиці Франції – 180 євро, а в разі повторного порушення – вже 400. Найбільше платять собачники-порушники у Венеції – 250 євро.

Юлія Бойко, кореспондентка
 Законодавчо в Україні покарання через неприбирання фекалій своїх собак непередбачувано. Однак робити це потрібно хоча б через етичні норми.

Автор: Юлія Бойко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.