• Среда 22.01.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.26
  • EUR 26.97

На Харківщині триває співпраця з США (відео)

Общество    330
На Харківщині триває співпраця з США (відео)

Хід справ обговорили під час зустрічі керівників області з представниками Посольства США в Україні. Серед нагальних питань – реалізація проектів у сфері безпеки. 

Ефективність проектів, реалізованих за підтримки США на Харківщині, сягає близько 10% від їхнього фінансування. А допорогові закупівлі, які проводили через систему ProZorro, дозволили зекономити 6%. Про це заявила керівниця області Юлія Світлична під час зустрічі з директоркою відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмс.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Разом із посольством нам вдалося відкрити низку проектів амбіційних, великих, які унікальні і яких немає більш ніде в Україні. Ці кошти ми спрямовуємо на нові об’єкти, що надає нам можливості більше ремонтувати, більше будувати, більше показувати результат. 

На зустрічі обговорили проект “Поліцейський офіцер громади”. Тепер дільничний не тільки працюватиме на певній території, а й житиме.

Стефані Холмс, директорка відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні
Я вражена тим, на якому рівні побудована тут співпраця. Вчора у мене була дуже плідна зустріч з керівництвом головного управління Національної поліції. Вони говорили про те, як ефективно побудована співпраця тут, на регіональному рівні між правоохоронними органами та іншими державними органами.

Холмс запевнила, що керівництво Харківщини може й надалі розраховувати на підтримку партнерів зі США.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.