• Четверг 20.02.2020
  • Харьков +2°С
  • USD 24.52
  • EUR 26.49

До ліквідації загоряння на військовому полігоні під Чугуєвом залучили пожежні танк і вертоліт (відео)

Общество    779
До ліквідації загоряння на військовому полігоні під Чугуєвом залучили пожежні танк і вертоліт (відео)

На військовому полігоні під Чугуєвом продовжують гасити пожежу на торфовищах. 

До ліквідації загоряння на військовому полігоні під Чугуєвом залучили пожежні танк і вертоліт. Також серед нової техніки – шляхопрокладач та інженерна машина розгородження.

Віталій Саранцев, представник регіонального медіа-центру Міноборони України
Перші ознаки пожежі помітили ще 30 серпня. Були проведені відповідні заходи щодо ліквідації, але оскільки це торф’яна пожежа, то саме тління відбувається в глибині ґрунтів. Доступ туди, для гасіння даного виду пожежі, доволі ускладнений.

У Малинівці місцеві мешканці потерпають від їдкого диму – скаржаться на набряки, головний біль та запаморочення. Запах гару дістався і Харкова. Рівень забруднення повітря під час горіння природних ресурсів екологи прирівнюють до вихлопних газів транспорту в місті. Експерти коментують, що це може викликати серцеві та респіраторні захворювання.

Артем Костецький, координатор проекту “Центр розвитку харківського передмістя”
 То, что сейчас происходит под Чугуевом, в Малиновке, в городе Харькове незаметно происходит каждый день. Где-то вокруг крупных загрязнителей ситуация намного хуже изо дня в день, чем в Малиновке. Тот видимый дым, который осязаем, имеет запах и цвет. 

Як повідомили в Міноборони, горіння торф’яників триває, але без інтенсивного розповсюдження відкритого вогню. Площа пожежі залишається сталою –  три гектари, але ситуацію називають контрольованою. З вогнем борються 70 військових та надзвичайників.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.