• Вторник 27.10.2020
  • Харьков +7.89°С
  • USD 28.34
  • EUR 33.49

Кращу спортсменку серпня нагородили у харківському музеї спортивної слави (відео)

Общество    732
Кращу спортсменку серпня нагородили у харківському музеї спортивної слави (відео)

Марина Килипко норматив на чемпіонат світу виконала на командному чемпіонаті Європи в польському Бидгощі. Висота 4 м 56 см відповідала срібній медалі змагань.

Але командний формат передбачає, в першу чергу, результат збірної. А вона зберегла місце в легкоатлетичній Суперлізі, завдячуючи, в тому числі, одинадцятьом балам, заробленим Килипко.

Марина Килипко, майстер спорту міжнародного класу
Я старалась, это был главный старт. Я не скажу, что физически было тяжело, больше — психологически. В технике бывают проблемы и главное — настроить себя психологически, все дело — в голове. Я над этим работала, и сдвиг пошел.

Окрім Килипко, на чемпіонаті світу у Катарі змагатимуться ще двоє харків’ян. Це чемпіон світу і Європи із стрибків у висоту Богдан Бондаренко і бігун на середні дистанції Дмитро Бікулов. Варто очікувати позитивного результату, вважає директор департаменту молоді і спорту облдержадміністрації Віталій Кириленко.

Віталій Кириленко, директор департаменту молоді і спорту ХОДА
Мы, прежде всего, должны смотреть на качества людей, которые попали на чемпионат мира. Это Бикулов, Бондаренко и Килипко. Давайте разберемся — это все люди, которые претендуют на финал, а в финале все может случиться. Я уверен, что кто-то из них поборется за медали.

Чемпіонат світу — головний старт нинішнього сезону, але він дає можливість перевірити сили перед сезоном наступним, який завершиться Олімпійськими Іграми. У жіночій «жердині» норматив для відбору — 4 м 70 см. Підопічна Віктора Шевцова має особистий рекорд на 5 см нижче.

Марина Килипко, майстер спорту міжнародного класу
Все по силам, прыгать можно, ничего сверхъестественного. Мы же не говорим про пять метров, даже не 90. А 4.70 можно прыгать, будем стараться.

Чемпіонат світу з легкої атлетики розпочнеться за тиждень.

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.