• Воскресенье 16.05.2021
  • Харьков +20.78°С
  • USD 27.63
  • EUR 33.37

Яна Клочкова відвідала спортивне училище, в якому навчалася (відео)

Спорт    954
Яна Клочкова відвідала спортивне училище, в якому навчалася (відео)

Чотири золоті олімпійські медалі Яна Клочкова здобула на двох Іграх — у Сіднеї і Афінах. По дві — на дистанціях 200 і 400 метрів комплексним плаванням. За це має звання Герою України, два ордени Княгині Ольги та Орден «За заслуги». Згадує, що в харківському державному училищі фізичної культури змогла вдало поєднати тренування із шкільним навчанням. Наразі портрет Клочкової тут — на помітному місці.

Яна Клочкова, чотириразова Олімпійська чемпіонка
— Видно, что знают и любят. Это очень важно — когда свой пример показываешь молодому поколению, это такой стимул… Конечно приятно — до мурашек.
— А в твоей юности были такие встречи, которые запомнились?
— К сожалению, нет. С кем-то, может, и хотелось увидеться, но не было такой возможности.

 

В училищі існує традиція — щомісяця нагороджувати найкращого спортсмена. У листопаді кращою стала учениця відділення плавання Карина Снітко. На домашньому чемпіонаті країни серед юніорок вона виборола п’ять золотих нагород на всіх дистанціях вільним стилем. Зізнається, що нагорода з рук легендарної плавчині мотивує на нові звершення.

Карина Снітко, краща спортсменка ХДВУФК №1 у листопаді
Она — ориентир для многих в плавании, и не только в плавании — все хотят таких вершин достичь. На следующий год у меня цели — отбораться на юношеский чемпионат Европы и хотелось бы отобраться на взрослый чемпионат Европы.

 

 

Подібні заходи в училищі відбуваються регулярно, але поява Клочкової призвела до справжнього ажіотажу. Учні ставили питання, брали автографи і фотографувались. Зважаючи на те, що всі вони — спортсмени, зустріч можна вважати частиною навчання, зазначає директор закладу.

 

Юрій Назаренко, директор ХДВУФК №1
Стараемся это делать, чтобы популяризировать и мотивацию детям привить, чтобы они хотели, любили и стремились. И понимали, что это, в первую очередь, — желание, труд, работа, пот.

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.