• Понедельник 16.05.2022
  • Харьков +15.84°С
  • USD 29.25
  • EUR 30.38

Теплий грудень: синоптики розповіли, якою буде погода до кінця місяця (відео)

Общество   
Теплий грудень: синоптики розповіли, якою буде погода до кінця місяця (відео)

Через теплий грудень багато харків’ян досі не змінили осінній гардероб на зимовий.

 

Світлана Єченіна, кореспондентка

Кішка на печі – до холоднечі, а на підлозі – до тепла. Народних прикмет, які дозволяють зрозуміти на яку погоду нам чекати надалі, хоч відбавляй. Сьогодні спробуємо зрозуміти, чи вірять у такі пророцтва містяни та чи взагалі пам’ятають про них.

 

Світлана, харків’янка

Если рябины много на дереве, наверное, к холодной зиме, наверное, так. Сейчас не могу вспомнить еще приметы. — А верите вообще народным приметам или больше метеорологам? – 50 на 50.

 

 

Окрім прикмети про горобину харків’яни згадали про те, що іній на деревах — до морозів, а туман навкруги — до відлиги. І розповіли: якщо хмари пливуть швидко – то на гарну погоду. Проте переважна більшість опитаних взагалі прикмет не згадали.

 

Вікторія, харків’янка

Несмотря на то, что я немолодого возраста, но примет не знаю. Бабушка ничему не научила и мама тоже. Живу сегодняшним днем. Я больше прислушиваюсь к прогнозу погоды, чем к приметам, потому что сейчас климат изменился. Все, что было раньше, уже все изменилось.

 

 

Здебільшого опитані кажуть: їм здається, що зими стали теплішими. Наприклад, цьогоріч у середині грудня багато хто й досі не змінив осінній гардероб на зимовий. Хтось теплу радіє, проте каже: і без прикмет зрозуміло, що рослинам та деревам така погода не на користь.

 

Людмила, харків’янка

Ну, для прогулок хорошая, а для природы не очень. – А чем для природы плохо? – Это же почки могут начать распускаться. Не вовремя, а потом все замерзнет.

 

 

Дехто з опитаних більше переймається через температуру вдома і радіє доволі теплим зимовим дням.

 

Вікторія, харків’янка

Очень нравится, а самое главное, что тепло теперь дома и с ужасом ждем, когда будет холод.

 

 

 

Метеорологи ж кажуть: найближчим часом обігрівачі діставати не доведеться. А все через теплі повітряні маси, що прийшли до нас із заходу.

 

Євгенія Ляшенко, метеорологиня

Если в первой декаде аномалия составляла совсем немного — 2-3 градуса, то сейчас эта аномалия в сторону тепла составляет уже 5-7 градусов.

 

 

 

Середньомісячна норма для грудня складає 3 градуси мороза. Холодним масам з півночі вторгнутися поки не вдається, кажуть синоптики. За їхніми прогнозами, цього тижня стовпчик термометра може сягнути 8 градусів із позначкою +. Проте все може змінитися ближче до Нового року.

 

Євгенія Ляшенко, метеорологиня

Постепенное понижение температуры с 28, 29 декабря. Насчет осадков сказать ничего не могу. Есть вероятность осадков 27, 28, но в какой фазе эти осадки будут: снег ли с дождем или даже дождь еще трудно сказать.

 

 

Водночас на популярних синоптичних сайтах наразі обіцяють в новорічну ніч плюсову температуру та дощ.

Автор: Світлана Єченіна

Вы читали новость: «Теплий грудень: синоптики розповіли, якою буде погода до кінця місяця (відео)»; из категории Общество на сайте харьковской телерадиокомпании «Simon»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Категории: Общество, Харьков; Теги: , ;
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в вашей стране и городе;
  • • Дата публикации материала: 18 декабря 2019 в 17:48;
  • Корреспондент Світлана Єченіна в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Теплий грудень: синоптики розповіли, якою буде погода до кінця місяця (відео)".

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или написать нам в Телеграм.