• Среда 23.09.2020
  • Харьков +23.95°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

Акторську гру харків’янина з синдромом Дауна побачить весь світ (відео)

Общество    569
Акторську гру харків’янина з синдромом Дауна побачить весь світ (відео)

17-річний харків’янин з синдромом Дауна знявся в кіно. Підліток зіграв головну роль в українському фільмі “Історія Лізи”, який нещодавно придбав американський канал HBO.

Владислав Погрібний готує, займається плаванням, футболом, тенісом та грає у шахи. Він любить проводити час із родиною – татом Павлом, мамою Наталею та сестричкою Даринкою. Наталя демонструє медалі та грамоти сина. Розповідає: він має багато талантів та хобі.

Вот одна из медалей, но это всё шахматы наши. 

Минулого року підліток взяв участь у зйомках фільму. Влад зіграв хлопця Колю в українській драмі “Історія Лізи”. Розповідає: справді відчув характер свого персонажа та вподобав працювати зі своєю партнеркою по знімальному майданчику Мар’яною.

 

Владислав Погрібний, актор

Игралось всё нормально. Было несколько дублей. Продвигалось это недолго.

 

 

 

У стрічці йдеться про дві закохані пари, в одній з яких хлопець і дівчина мають синдром Дауна. Фільм підіймає проблему неприйняття таких людей суспільством. Режисер довго шукав актора на головну роль, але саме Влад підкорив його своїми талантами.

 

Наталя Погрібна, мати Влада

Он постоянно не мог сориентироваться, постоянно смотрел на камеру и говорил: “А что там получилось?” ,”А что там сняли?”, “А как там?”. Но потом, второй день, он влился в этот процесс, мы поняли и даже режисер к нам подходил и говорил: “О, всё отлично!”.

 

 

Підтримати Влада на зйомках, які проходили на Кіровоградщині, їздила вся родина. Батько хлопця розповідає: взяли відпустку. Зйомки тривали близько місяця, але між ними Влад встиг ще й на змагання поїхати.

 

Павло Погрібний, батько Влада

Они на самом деле, наверное не столько играли, сколько жили этой ролью. Там частенько перекликались имена героев и реальные, и в фильме. Они начали называть друг друга именами персонажей. Их проникновение в эту среду, наверное, было такое очень глубокое и настоящее, что ли.

 

Нещодавно фільм придбав американський канал HBO. Вже у травні стрічку побачать люди у 14 країнах.

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.