• Воскресенье 27.09.2020
  • Харьков +18.94°С
  • USD 28.25
  • EUR 32.89

Мешканці 18 квартир на вулиці Карпівській залишилися без газу (відео)

Общество    664
Мешканці 18 квартир на вулиці Карпівській залишилися без газу (відео)

 

Люди кажуть: все через комунальників, які неналежним чином доглядали за їхнім газовим та пічним обладнанням. Останні це заперечують і наводять свої аргументи.

 

Світлана Єченіна, кореспондентка

Сьогодні на газових трубах двох будинків по вулиці Карпівській з’явились от такі пломби. Місцеві у розпачі, адже разом із газом із їхніх осель зникло тепло.

 

 

Людмила Кубай, місцева мешканка

Ну вот, на кухне к нас как раз суп сварился. Можем вам готовую еду показать. Малой я варю. Ребенок же должен кушать что-то. Также пользуемся чайником, у нас есть микроволновка, в которой мы подогреваем еду уже готовую. Печка вот она не работает.

 

 

Родина Людмили мешкає у двокімнатній квартирі. Жінка каже; у оселі також постійно працює обігрівач, що, звісно, позначиться на платіжках за опалення. Цим двом будинкам понад 100 років, вони повністю газифіковані. Місцеві кажуть: блакитного палива не стало бо газовики нав’язуюь їм більш сучасне і дороге обладнання.

 

Олена, місцева мешканка

А здесь просто потому что им захотелось, чтобы наши квартиры поставили себе отопление, которое стоит 50 тысяч. Вот скажите, я одинокий человек, где я возьму 50 тысяч. Я работаю санитаркой в больнице у меня 3000 зарплата и инвалидские у меня есть 1,5 тысячи. 4,5 тысячи. Это что мне повесится на трубе?

 

У міськгазі ж наголошують: це тут ні до чого. Газ відключили зокрема й через те, що під час перевірки пічного опалення було виявлено багато порушень. Окрім того, більшість мешканців не пускали інспекторів у свої домівки.

 

Людмила, робітниця ПАТ «Харківміськгаз»

На данный момент, вызван инцидент вызовом аварийной газовой службы, которая выявила отсутствие автоматики и утечки газа.

 

 

 

На це місцеві кажуть: іноді не можуть зустрітися з газовиками через роботу з ранку до пізнього вечора.

 

Олена Москвитіна, місцева мешканка

И я не один человек, который работает в таком режиме и попасть проблематично в квартиру. Но можно оставить какую-то бумажку, созвониться с людьми. Какой-то выходной найдется для того, чтобы встретиться и попасть в дом.

 

 

Жодного попередження про відключення газу, кажуть місцеві, не було. Олена додає: мешкає тут усе життя і, на її думку, проблеми з газом, якщо вони і є, виникли зовсім не через мешканців будинків.

 

Олена Москвитіна, місцева мешканка

Ремонтов, чистки дымоходов никто не делает из покон веков. Этого уже нет давным – давно.

 

 

Наразі газовики, печники та місцеві мешканці нарешті зустрілися і разом пішли перевіряти оселі. Якщо результати будуть задовільними, блакитне паливо з’явиться у домівках найближчим часом, розповіли експерти.

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.