• Воскресенье 05.07.2020
  • Харьков +35°С
  • USD 27.18
  • EUR 30.66

Харківські педагоги розповіли про особливості реєстрації на ЗНО-2020 (відео)

Общество    560
Харківські педагоги розповіли про особливості реєстрації на ЗНО-2020 (відео)

В Україні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Подати заяви для проходження тестування випускники повинні не пізніше 24 березня.

17-річна Катерина Світлична навчається в 11 класі. Після завершення школи планує вступати до медичного університету. Тож зараз активно готується до ЗНО. Кожен день займається з репетитором та відвідує позакласні заняття. Дівчина розповідає: вже зареєструвалася на тестування та навіть обрала предмети, які буде складати.

Катерина Світлична, учениця 11-А класу Харківського технологічного ліцею №9

Українську мову та літературу, історію Україну, біологію та хімію. Читаємо літературу, розбираємо кожен твір. Це дуже допомагає.

 

 

Класна керівниця одинадцятикласників Людмила Гордєєва викладає в школі українську мову та літературу. На її думку, складність цьогорічних тестів не змінилася. Зазначає, що попри нововведення в українському правописі школярі мають право складати тести за старими правилами.

Людмила Гордєєва, класна керівниця 11-А класу Харківського технологічного ліцею №9

Зміни відповідно дійсно є. Якщо взяти літературу, то тут приблизно 30% є нового. Те, що в минулому році в цій програмі ЗНО не було.

 

 

Загалом ЗНО відбуватиметься з 11 навчальних предметів. Але максимальна кількість тестів, яку може скласти кожен учасник, – 4.

Любов Денисюк, директорка Харківського технологічного ліцею №9

Є предмети, які обов’язкові. Тобто ДПА у формі ЗНО. Це українська мова та література, математика або історія та предмет за вибором здобувача освіти. І четвертий предмет, який буде профілюючим у вищому навчальному закладі.

Реєстрація на ЗНО триватиме до 24 березня. Для початку на офіційному сайті регіонального центру оцінювання якості освіти потрібно створити особистий кабінет.

Така ж процедура проводиться для учнів та студентів професійно-технічних і вищих закладів освіти. А от випускники минулих років можуть зробити це самостійно вдома. Пакет необхідних документів для всіх однаковий.

Любов Денисюк, директорка Харківського технологічного ліцею №9

Дві фотокартки чорно-білі 3х4 або кольоровий формат. Копія паспорта обов’язково, реєстраційна картка і заява. Ось такий пакет документів ми вкладаємо в конверт і відправляємо до РЦОЯО.

 

Після цього, додає директорка, до школи з регіонального центру оцінювання якості освіти надішлють паперові сертифікати та документ, в якому будуть зазначені місця складання ЗНО.

Олександр Сидоренко, директор ХРЦОЯО

Основне ЗНО, як завжди ми починаємо наприкінці травня. У цьому році це буде 21 травня. З математики. І закінчуємо 16 червня. Власне істотних змін у ЗНО 2020 року немає. Доживем до 21 – там передбачаються зміни.

 

Зокрема передбачається, що математика стане обов’язковим предметом.

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.