• Среда 12.08.2020
  • Харьков +20.78°С
  • USD 27.6
  • EUR 32.56

Зграя бродячих собак напала на чоловіка з трирічною дитиною на Харківщині

Общество    1930
Зграя бродячих собак напала на чоловіка з трирічною дитиною на Харківщині

Це сталося в селищі міського типу Солоницівка, неподалік Харкова. Розташоване вздовж Сумського шляху, воно є одним із осередків впливу зоозахисників, котрі на словах захищають собак.

Склалася патова ситуація. Собаки тримають в страху все селище, але зоозахисники стіною стоять за тварин, не дають відловлювати собак. За словами місцевої мешканки Юлії Солдатової, не бажаючи встрягати в конфлікт, служба, яка цим займається, відмовилася вирішувати питання.

Тим часом днями зграя собак мало не розірвала трирічну дитину. Про це написав у мережі Facebook Вадим Олександрович: «12 лютого о 22:00 я повертався додому з дитиною від батьків, і на нас напала зграя з 12-15 собак. Це сталося між вул. Незалежності, 1, і м’ясним магазином»

За словами чоловіка, бездомні пси кидалися на дитину і порвали курточку. Малюк дуже наляканий. Відбитися від зграї вдалося за допомогою газового балончика.

Місцеві мешканці кажуть, що це не перший випадок в селищі. Приблизно місяць тому собача зграя вже нападала на людину, а недавно на очах у переляканих перехожих пси розірвали навпіл  кота.

Нагадаємо: у селі Піщанка хлопчик помер від укусів собаки.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.