• Среда 14.04.2021
  • Харьков +16.84°С
  • USD 28.02
  • EUR 33.32

“Ні корупції”, “Куди далі?”: мисливці та залізничники вийшли на пікет у Харкові (відео)

Общество    1021
“Ні корупції”, “Куди далі?”: мисливці та залізничники вийшли на пікет у Харкові (відео)

Під час сесії облради під будівлею облдержадміністрації було одразу два пікета. Мітингували активісти Всеукраїнської асоціації мисливців та профспілки Південної залізниці.

Перші виступали проти прийняття поданих до Верховної Ради законопроєктів, які стосуються деякого обмеження їхньої діяльності. Йдеться про нові правила полювання та роботи з мисливськими собаками.

 

Олександр Гапон, мисливець

Они хотят принятием законов, которые есть уничтожить эти отрасли. Это первое. Второе: если мы говорим о защите животного мира и вообще фауны в Украине, то в этих законопроектах вообще ничего не сказано, сколько денег выделяется с бюджета.

 

Пікетчики розповідають: зміни до закону планують внести задля регулювання чисельності деяких видів диких тварин згідно міжнародних угод. Такі обмеження вже давно існують в багатьох країнах Євросоюзу. Але активісти стверджують, що саме полювання – найбільш ефективний метод профілактики дисбалансу в екосистемах. До пікетувальників вийшов депутат облради й пообіцяв озвучити їхню позицію на сесії.

 

Микола Тітов, депутат Харківської обласної ради

Заменить например дробь свинцовую на металлическую. Ружья у людей старые. Выдержит? Разрыв, повреждение ствола. Все, что угодно может быть. Лисы у нас уже ходят в населенных пунктах. А нам говорят: “Ближе трех километров не стрелять”. Ну, а кто с ними будет воевать? Бабка из-за своих курей палкой?

 

Також до Харкова з Полтави та інших регіонів України приїхали більше сотні залізничників. Люди нарікають на діяльність свого керівництва. Зокрема, вони не задоволені умовами праці, медичним забезпеченням та зарплатнею.

 

Сергій Лашко, голова вільної профспілки Південної залізниці

Якби ви, люди добрі, знали, на чому ви їздите, ви б пішком ходили. Запчастина, якщо коштує 5 гривень, а її купляють за 200 і вона не потрапляє в депо, а потрапляє в комерційні фірми. Наступне питання, яке ми підіймаємо – це медичне обслуговування.

 

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.