• Суббота 06.03.2021
  • Харьков 0°С
  • USD 27.76
  • EUR 33.41

Світлові промені засяяли у харківському небі (фото, відео)

Общество    2647
Світлові промені засяяли у харківському небі (фото, відео)

Харків приєднався до всеукраїнської акції підтримки креативних індустрій та видовищних заходів #стопкультурнийкарантин.

«Пандемія Covid-19 зупинила весь світ. Коли уряди інших країн рятують свої економіки шляхом підтримки населення та бізнесу, планують поетапні виходи з карантину та прогнозують ймовірні сценарії для індустрій, український уряд ще тільки розробляє програми подолання кризи. При цьому сфера креативних індустрій та видовищних заходів знаходиться у забутті», – зазначили організатори заходу на сторінці в Facebook.

Акція #стопкультурнийкарантин покликана привернути увагу уряду до культурної індустрії в Україні та почати діалог з її представниками щодо можливого сценарію виходу з карантину. До акції також приєдналися Київ, Львів, Одеса, Хмельницький, Вінниця, Черкаси, Чернігів, Ужгород, Тернопіль. У Харкові близько сотні ліхтарів засяяли біля ХНАТОБу.

«В уряду не існує сценарію для нас, для понад 250 000 осіб – артистів, акторів, музикантів, балетмейстрів, організаторів заходів, кінотеатрів, івент агенцій, технічного персоналу світла, звуку та сцени, декораторів, квиткових операторів… Побачте нас!», – написали організатори заходу в Facebook.

Автор фото и відео: Bob Basset

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.