• Среда 28.10.2020
  • Харьков +7.89°С
  • USD 28.37
  • EUR 33.56

У Журавлівському гідропарку моделі у вишиванках дефілювали по воді (відео)

Общество    1093
У Журавлівському гідропарку моделі у вишиванках дефілювали по воді (відео)

У Харкові відбувся перший в Україні модний показ на воді. Моделі демонстрували вишиванки під час дефіле в Журавлівському гідропарку.

Макіяж, зачіски та вишиванки. Останні хвилини підготовки й 15 моделей виходять на подіум. Свого хвилювання хлопці та дівчата не стримують, адже цього разу дефілювати вони будуть по воді.

Відкриває показ інструктор Максим Дубков. Sup board він займається близько трьох років. Розповідає: серфінг на дошці з веслом – дуже популярний вид спорту в усьому світі. В якості моделі Максим пробує себе вперше.

Максим Дубков, інструктор

Чем больше человек расслабленный, тем лучше он чувствует, что с ним происходит, как он стоит, тем легче ему управлять своим телом. Снаряд просто его держит. Это касается не только SUP board, а и горных лыж и сноуборда.

А ось професійна модель Надія Жернова тільки-но познайомилась із Sup board. Розповідає: навчилася керувати дошкою за кілька репетицій, але не обійшлося без синців.

Надія Жернова, модель

Выходили на воду сначала на коленках, а потом стоя. Всё получилось хорошо, никто не упал, все умнички большие. Было тяжело с ветром справиться, когда уносит куда-то.

 

Василиса Степаненко, кореспондентка

Більшість моделей опанували Sup board менш ніж за тиждень. Ось і ми вирішили перевірити, чи складно пересуватися на цій дошці. Головне правило, розповідають інструктори, зручно розташувати ноги, щоб тримати рівновагу та розслабитися.

Шоу в Журавлівському гідропарку підготували до Всесвітнього дня вишиванки. Образи для моделей підбирали так, щоб вони виглядали контрастно на воді.

Олег Єгоров, співорганізатор показу

Сейчас массовые мероприятия запрещены. Нужна социальная дистанция. При этом во всем мире фешн-показы остановились. Они стали делаться просто как некие онлайн-трансляции. Так и появилась идея сделать первый в Украине показ на воде.

 

Надія Слободянова, співорганізаторка показу

В этом году май прохладный. Было сложно собрать девчонок, потому что было задумано минимум 15 моделей. Достаточно длительные тренировки на воде, холодно.

Захід відбувся без глядачів та транслювався в соціальних мережах. Організатори зазначають, що планують у майбутньому дивувати новими показами на воді.

 

Автор: Василиса Степаненко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.