• Понедельник 06.07.2020
  • Харьков +30°С
  • USD 27.17
  • EUR 30.51

Відрізана голова дитини: суд залишив запобіжний захід без змін (відео)

Происшествия    651
Відрізана голова дитини: суд залишив запобіжний захід без змін (відео)

Тетяна П’янова, яку харківські копи затримали з головою доньки в пакеті, подала апеляційну скаргу щодо запобіжного заходу. На засіданні підозрювана присутня не була.

Тетяна П’янова, підозрювана
Бог судья и он рассудит, кто прав, а кто виноват. Поверьте мне. Я законам не изменяю. 

Адвокатеса підозрюваної у вбивстві доньки в апеляційному суді оскаржує запобіжний захід – утримання у СІЗО. І вимагає, щоб жінку взяли під цілодобовий домашній арешт.

Людмила Зуєва, адвокатеса
Она нуждается в лечении. Действительно, у нее есть психические нарушения. И в стенах СИЗО она не может это осуществлять. 

Наприкінці квітня оголену Тетяну П’янову затримали копи на вулиці Полтавський Шлях. Жінка несла в руках пакет, в якому була голова її 11-річної доньки. Так жінка пройшла від селища Подвірки. Під час обрання запобіжного заходу у Ленінському райсуді П’янова поводилась агресивно, кричала на суддю, за що її видалили із зали засідань.

Євген Соколов, начальник відділу прокуратури Харківської області
П’янова не співпрацює із слідством, тому ми вважаємо, що вона може переховуватися від органу досудового розслідування та суду, а також вона може впливати на тих чи інших свідків. 

Апеляційний суд залишив рішення без змін. П’янова залишиться у СІЗО. Найближчим часом Київський райсуд має розглянути клопотання прокуратури щодо проведення психіатричної експертизи у Дніпрі. Нещодавно стало відомо про нові подробиці у справі.

Андрій Шарнін, заступник начальника слідчого управління ГУНП в Харківській області
У Кристины было около 25 колото-резаных ранений в области головы и более 50 колото-резаных ранений в области туловища. У нас, предположительно, есть орудие убийства. На сегодняшний день мы предполагаем, что это были обыкновенные кухонные ножи. 

Якщо провину П’янової доведуть, їй загрожує довічне ув’язнення.

 

Хочешь первым узнавать новости Харькова, Украины и мира?
Подписывайся на телеграм-канал: t.me/objectivetv или на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Анна Шевченко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.