• Вторник 02.03.2021
  • Харьков 0°С
  • USD 28
  • EUR 33.72

“Укрпошта” випустила марку, присвячену медикам, що борються з коронавірусом (фото)

Культура    4490
“Укрпошта” випустила марку, присвячену медикам, що борються з коронавірусом (фото)

Малюнок харків’янина Нікіти Тітова зобразили на поштовій марці.

Художник жартома називає себе “народним”, тому що всі його роботи, а їх вже майже 1000, є у вільному доступі в соціальній мережі. Плакат під назвою “Передова” митець створив на початку карантину в Україні.

Нікіта Тітов, художник

І моя подруга мені сказала, слухай зараз медики вони, як на передовій. І я зрозумів, що треба втілити цю думку. І втілити не тільки про медиків, а ще нагадати про те, що в країні є війна, зараз, страшна. І щоб люди з-за цього карантину не забували про те, що відбувається у країні.

Те що його роботу обрали для зображення на поштовій марці стало для художника справжньою несподіванкою. Плакат в інтернеті побачили співробітники “Укрпошти”, зацікавились і вирішили зробити марку. Окрім неї випустили ще і конверт.

Наталя Мухіна, начальниця управління філателістичної продукції АТ «Укрпошта»

Україна опинилась в надскладній ситуації. В той час коли вже кілька років поспіль наші військові боронять незалежність країни, українські медики постали з військовими пліч о пліч захищаючи по суті другий фронт медичний. І українські медики та військові ризикуючи власним життям захищають найцінніше, що є в українців – життя і незалежність.

Плакатним живописом Нікіта Тітов стал займатися з 2014 року, коли почались бойові дії на сході України. Каже: це його настільки захопило, що тепер малює на різноманітні теми. Всі свої роботи художник створює на компьютері.

Нікіта Тітов, художник

Плакатна тема виникла, тому що вона проста, змістовна. Дуже потужна в сприйнятті глядача. Мені самому для себе дуже цікаво, стисло розповісти якусь думку, яку я відчуваю в той самий момент. Є багато різних проєктів. Проєкти про кохання є, так і більш народні в стилі примітивізму. Є зараз виставка в Літмузеї – роботи з портретами українських письменників, тут серія робіт.

Тираж нової марки – 140 тисяч примірників. Коштує вона 9 гривень.

Автор: Олена Верекомська
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.