• Вторник 27.10.2020
  • Харьков +7.89°С
  • USD 28.34
  • EUR 33.49

Харківський губернатор пояснив, чому в його команді люди з абсолютно протилежних політичних таборів

Общество    1156
Харківський губернатор пояснив, чому в його команді люди з абсолютно протилежних політичних таборів

За словами Олексія Кучера, він підбирає команду не за політичними поглядами.

Голова ХОДА Олексій Кучер у Великому інтерв’ю на телеканалі Simon пояснив, як в його команді з’явилися люди з абсолютно протилежних політичних таборів.

“Щодо політичних уподобань я неодноразово повідомляв, що я не політиків на роботу приймаю, а функціонерів, людей, які повинні виконувати ту чи іншу функцію. Якщо я прийняв рішення, я виходив з професійних якостей цієї людини… Якщо людина професіонал, це є першочерговим. Я не зовсім розумію, хто з моєї команди чи з потенційної команди приймав участь у 2014 році,” – заявив губернатор.

Відносно Мураєвої та Грицькова Кучер заявив наступне: “Мені не дуже подобається якесь маргінальне сприйняття і позиціювання тієї чи іншої людини. Наприклад, Грицьков, ну постояв він десь на фото, але це нічого не значить. Я досить довго з ним працюю і знаю його погляди. Бачив його у різних ситуаціях, він точно не (адепт руського миру), відповідально про це повідомляю. Він був викликаний у СБУ, де давав показання. Якщо він був винен, то, будь ласка, притягуйте до відповідальності, а одне фото не може зламати людині життя. І не повинно так бути у нас, у нас повинні судити по справам, так буде правильно. Я зараз оцінюю його по справам. Мураєва має прізвище “Мураєва”, її колишній чоловік мав і має певні погляди, я його не кликав до себе у команду, але вона, на щастя або, на жаль, має таке прізвище. Вона ж з прапорами агресора не стояла там, нічого не закликала”.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Сергей Барков
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.